تبلیغات
دغدغه های رهبری

دغدغه های رهبری
مقاومت
قالب وبلاگ

یكی از كارمندان سفارت آمریكا كه فارسی هم به خوبی صحبت می كرد، در پاسخ به احوالپرسی رهبر انقلاب به صورت طعنه آمیزی اظهار داشت كه شرایط خوب است، اما چون ایرانی ها مهمان نواز هستند، از ما می خواهند كه بیشتر اینجا بمانیم، ولی ما می خواهیم از اینجا برویم ، تعارف زیادی هم خوب نیست.

شب گذشته، در وی‍ژه برنامه ای كه به مناسبت روز 13 آبان ، سالروز تسخیر لانه جاسوسی از تلویزیون پخش شد، صحنه ای از دیدار ملاقات رهبر انقلاب، حضرت آیت الله خامنه ای با یكی از گروگان های آمریكایی نشان داده شده كه بسیار جالب توجه بود.

در این دیدار، یكی از كارمندان سفارت آمریكا كه فارسی هم به خوبی صحبت می كرد، در پاسخ به احوالپرسی رهبر انقلاب به صورت طعنه آمیزی اظهار داشت كه شرایط خوب است، اما چون ایرانی ها مهمان نواز هستند، از ما می خواهند كه بیشتر اینجا بمانیم، ولی ما می خواهیم از اینجا برویم ، تعارف زیادی هم خوب نیست.

رهبر انقلاب در پاسخی هوشمندانه به وی اظهار داشتند كه اتفاقا هیچكدام از دانشجویان و ملت ایران دوست ندارند، شما در ایران بمانید و دوست دارند كه شما هر چه زودتر از ایران بروید، اما حاكمان مستبد آمریكا باید ضمن تحویل شاه به ملت ایران، زمینه آزادی شما را فراهم كنند.


[ پنجشنبه 20 آبان 1389 ] [ 07:27 ق.ظ ] [ حمید مظاهری راد ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

حمیدمظاهری راد فعالترین وبلاگ نویس تبریزی با یکصد وب سایت در زمینه های مدیریتی سیاسی ادبی فرهنگی هنری ورزشی علمی اجتماعی تاریخی عرفانی گردشگری و...
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
ایران رمان